• facebook
 • google
 • pinterest
ZASADY WSPÓŁPRACY – etap projektowy

ZASADY WSPÓŁPRACY – etap projektowy

Projektowanie ogrodów i wykonawstwo.
ZASADY WSPÓŁPRACY- etap projektowy.

W ciągu roku kalendarzowego naszą pracownię opuszcza kilkadziesiąt projektów. Współpracę z klientami dzielimy na etap projektowy i wykonawczy.

Etap projektowy.

Początek współpracy. Współpracę z pracownią architektury krajobrazu najlepiej rozpocząć na etapie lokalizacji domu na działce.
Już na tym etapie doradzamy mając na uwadze wpisanie budynku w otaczający krajobraz oraz dobre rozplanowania przyszłych stref ogrodu. Projektowanie ogrodu zaczynamy od spotkania z Państwem w terenie. Pierwsza nasza wizyta na której udzielamy porad z zakresu sposobu zagospodarowania terenu, uprawy i pielęgnacji roślin, proponujemy wstępne rozwiązania projektowe, jest odpłatna. Jej koszt zostaje odliczony od ceny projektu przy podpisaniu umowy.
W trakcie projektowania ogrodu spotykamy się z Państwem kilka razy tak, aby móc skonsultować rozwiązania funkcjonale, przestrzenne, kolorystykę, materiały, dobór gatunkowy. Bierzemy pod uwagę jak i kiedy będziecie Państwo korzystać z ogrodu, ile czasu możecie poświęcić na jego pielęgnację. Projektujemy wyłącznie po wizji lokalnej w terenie i po rozmowach z przyszłymi użytkownikami.W ten sposób powstaje ogród dostosowany do indywidualnych potrzeb, gustów, wymagań jak również możliwości finansowych przyszłych użytkowników.

Ogrody Rzeszów -kompleksowe usługi, profesjonalne projekty.

Cena projektu ogrodu.

Cena projektu zależy:

 • przede wszystkim od Państwa wymagań, programu ogrodu (place wypoczynkowe, miejsca ogniskowe, boiska place zabaw itp.)
  i sposobu w jaki ma zostać zaprojektowany dany teren;
 • uwarunkowań terenowych (np. różnic wysokości, konieczności zaprojektowania odwodnień itp.)
 • powierzchni terenu.

Profesjonalny projekt zieleni to konkretne oszczędności  finansowe ponieważ:

 • optymalny dobór roślin przystosowanych do warunków w miejscu nasadzeń pozwala zminimalizować straty spowodowane ewentualnymi wypadami roślin;
 • właściwy dobór rozwiązań projektowych i gatunków roślin zmniejsza nakłady na pielęgnację ogrodu;
 • szczegółowe określenie parametrów drzew i krzewów oraz innych materiałów ogrodniczych pozwala na sporządzenie dokładnej specyfikacji warunków zamówienia;
 • istnieje możliwość etapowania prac na przestrzeni kilku sezonów;
 • posiadając szczegółową listę roślin eliminujemy tzw. „nieprzemyślane zakupy” w sklepach ogrodniczych;

projekty ekskluzywnych wnętrz ogrodowych RZESZÓW- WARSZAWA

Umowa/Zadatki

W celu dokładnego uzgodnienia zakresu prac projektowych, warunków, terminów, kosztów współpracy spisujemy z Państwem umowę. Do prac projektowych przystępujemy po ich zadatkowaniu.

Ważne: Projekt, który oddajemy w Państwa ręce, jest efektem naszej wielotygodniowej twórczej pracy, podczas której korzystamy z wiedzy zdobytej na pięcioletnich studiach magisterskich na kierunku Architektura Krajobrazu oraz 15-letniego doświadczenia w tej branży. Jest to za każdym razem indywidualne rozwiązanie przestrzeni towarzyszącej domowi.
Dlatego nigdy nie oferujemy „bezpłatnych” projektów jako promocji naszych usług wykonawczych.

aranzacje balkonów tarasów rzeszów warszawa

Promocje

Klientów, którzy zimą pomyślą o projektowaniu ogrodu promujemy
w okresie listopad-luty 10% zniżką na projekt.

Sprawdź co zawierają nasze projekty

ERZETKA- OGRODY RZESZÓW OGRÓD? DOBRZE POMYŚLANE!!!

 

Witaj, Jesteśmy Architektami Krajobrazu i zawodowo zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i zakładaniem ogrodów na terenie Rzeszowa i Podkarpacia. Proponujemy rozwiązania kompleksowe dostosowane do Twoich potrzeb, wymagań i preferencji, a jednocześnie estetyczne, trwałe i przede wszystkim funkcjonalne. Zapraszamy. Rafał Szela

1 Comment

 1. jerzy kuzniar · 29 listopada 2015 Reply

  Po 12 latach korzystania z usług firmy ERZETKA Państwa Zuzanny i Rafała Szeli, wystawiam najwyższą z możliwych ocen w zakresie kompetencji, jakości usług oraz gotowości do pomocy w sytuacjach awaryjnych wykraczających poza przedstawioną na stronie ofertę. Z pełnym przekonanie polecam,

  Jerzy Kuźniar

Leave a reply