• facebook
  • google
  • pinterest
Projekty rabat w ciągłej sprzedaży!

Projekty rabat w ciągłej sprzedaży!

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów (nie tylko z Rzeszowa) nabywających u nas /drogą kupna ;-)/ rośliny. Zarówno na ALLEGRO  jak i poprzez nasz sklep www.taniekrzewy.pl.
Zdajemy sobie sprawę, że bardzo często potrzebujecie Państwo pomocy w aranżacji niewielkich fragmentów waszych ogrodów. Naprawdę bardzo chcemy Wam pomagać, ale wiemy też, że jeden obrazek znaczy więcej niż najdłuższa rozmowa telefoniczna. Dlatego postanowiliśmy udostępniać /za symboliczną odpłatnością/ gotowe projekty rabat . Są one do nabycia osobno oraz w pakiecie z potrzebnymi do ich  zrealizowania roślinami.
Deklarujemy również, że w miarę  naszych możliwości czasowych będziemy ofertę tych „mini projektów” powiększać. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Jeżeli chcecie Państwo zaaranżować fragment swojej przestrzeni ogrodowej za pomocą naszych roślin, możecie do nas przysłać po prostu zdjęcie tego kawałka ogrodu.

Pełna oferta usług Pracowni Architektury Krajobrazu ERZETKA -Ogrody Rzeszów tutaj.

Witaj, Jesteśmy Architektami Krajobrazu i zawodowo zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i zakładaniem ogrodów na terenie Rzeszowa i Podkarpacia. Proponujemy rozwiązania kompleksowe dostosowane do Twoich potrzeb, wymagań i preferencji, a jednocześnie estetyczne, trwałe i przede wszystkim funkcjonalne. Zapraszamy. Rafał Szela

Leave a reply