• facebook
  • google
  • pinterest
Projekty i wzory nawierzchni.

Projekty i wzory nawierzchni.

Projektowanie nawierzchni utwardzonych  (podjazdów i dojść)

Jest  jednym  z elementów projektowania otoczenia budynków ścisłe z nim powiązanym. Tak naprawdę nie da się projektować ogrodu bez stworzenia choćby zarysu funkcjonalnego podjazdu i ścieżek w przyszłym ogrodzie. To właśnie usytuowanie domu i kształt przyszłego podjazdu mają zdecydowany wpływ na formę założenia ogrodowego.

Projekt nawierzchni- Rzeszów Wilkowyja

14dzien14_08

CAM00590-004

Nasze projekty ogrodów zawsze rozwiązują układ funkcjonalny nawierzchni. Staramy się tak analizować przestrzeń byś z jednej strony miał podjazd wygodny i funkcjonalny a drugiej uszyty na miarę tzn zoptymalizowany wielkością i kształtem do Twoich potrzeb oraz wymagań wynikających z usytuowania domu.

Projekty, nawierzchnie, kostka brukowa Polbruk.

Projektowanie wzorów nawierzchni to nic innego jak szczegółowy dobór materiałów, dopasowanie wymiarów do określonej kostki brukowej, to narysowanie wzoru realnego do wykonania, to wyliczenie potrzebnych materiałów, to zaplanowanie nachyleń i odpływów wód opadowych.

OGRÓD_POKAZOWY_1_01_12a

Gdy kończy się budowa domu przychodzi czas na porządkowanie terenu wokół. Rozbieranie tymczasowych wygrodzeń, tymczasowych dojazdów do budowy, usuwanie resztek budowlanych, niwelację terenu. Co więc w takiej sytuacji zrobić. Jaki układ nawierzchni będzie funkcjonalny i optymalny finansowo? Jaki spełni Twoje oczekiwania?

Projekt nawierzchni podjazdu

Czy projektowanie nawierzchni musi odbywać się na etapie wykończeniowym twojego domu?

Oczywiście że nie. Najlepiej gdyby był już zaplanowany na etapie projektowania budynku i uzyskania pozwolenia na budowę. przecież niejednokrotnie wpisywanie budynku i podjazdu w teren działki wymaga przesuwania mas ziemnych. Mając przygotowany projekt nawierzchni odpowiednio wcześniej można na samym początku organizowania terenu budowy przeprowadzić odpowiednią niwelację terenu, ukształtować wjazd na teren działki oraz wykonać podbudowę pod przyszła kostkę w określonym kształcie, a po której będzie odbywał się cały ruch kołowy związany z dostawa materiałów. W ten sposób unikniemy zbędnych robót (wykonywanych dwa razy) a po zakończeniu działań budowlanych otrzymamy czystą działkę z gruntem niezmieszanym z resztkami budowlanymi.

 

Zaprojektujemy dla Ciebie układ podjazdu oraz wszelkie potrzebne ścieżki, chodniki i inne nawierzchnie.

Pomożemy Ci zorganizować Twoją przestrzeń w sposób funkcjonalny, a jednocześnie ekonomicznie uzasadniony, estetyczny i dający Ci zadowolenie na długie lata.

Jeśli podobają Ci się materiały naturalne i betonowe, połączymy je dla Ciebie w jeden spójny wzór dopasowany do otoczenia.

Projekt nawierzchni ogrodowejProjekt nawierzchni ogrodowej

Zanim zamówisz kostkę i firmę do układania kostki brukowej- skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wyliczyć potrzebne ilości materiałów.
Uzgodnimy i zaplanujemy dla Ciebie wzór nawierzchni oraz dobierzemy kolorystykę do elewacji Twojego domu.

Cała uzgodnioną nawierzchnię wymiarujemy – łatwo wyznaczysz w terenie.

Będziesz miał gotowy, realny i funkcjonalny pomysł, który przedstawisz firmie wykonawczej.
Będziesz miał realny wpływ na kształt, funkcje i koszty Swojego podjazdu.
Przygotujesz Swój budżet na inwestycje i zaplanujesz dogodny termin realizacji.

PAMIĘTAJ pieniądze na wykonanie Swojego podjazdu wydajesz dziś, a wygodę i radość z jego posiadania będziesz czerpał przynajmniej przez kilkanaście lat.

Czyż nie warto tego zaplanować.

Pamiętaj potrafimy doradzić i wspomóc swoim wieloletnim doświadczeniem.

Zadzwoń już dziś. 602-185-712 lub skontaktuj się z nami w inny sposób

Zarezerwujemy dla Ciebie dogodny termin wykonania projektu nawierzchni.

www.ogrody.ERZETKA.pl

 

 

Witaj, Jesteśmy Architektami Krajobrazu i zawodowo zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i zakładaniem ogrodów na terenie Rzeszowa i Podkarpacia. Proponujemy rozwiązania kompleksowe dostosowane do Twoich potrzeb, wymagań i preferencji, a jednocześnie estetyczne, trwałe i przede wszystkim funkcjonalne. Zapraszamy. Rafał Szela

Leave a reply